il padrino – Caddebostan

Caddebostan Il Padrino‘da size tavsiye edebileceğim bir kaç tabak mevcut. En güzelini sona saklayarak şöyle başlayım; önden cherry domates, roka ve zeytinyağı ile sunulan Mozerella E Pomodro. Buffallo mozerellaların yerini tutmaz ama fena değil. Ardından sebze çorbası (minestrone) çok güzel, çok lezzetli. Son tabak olarak tercih edilebilecek olan Somon Izgara oldukça başarılı ama benim esas tavsiyem Robespierre Pizza.

İncecik açılmış hamur üzerine ince dilimlenmiş dana eti, roka ve yine ince ince dilimlenmiş parmesan peyniri. Anlatmakla olmaz mutlaka bu pizzayı tatmanız lazım. Son üç seferdir her gittiğimde bu pizzadan alıyorum. Harika bir lezzet.

Advertisements

2 Responses to il padrino – Caddebostan

  1. Neslihan says:

    Köpeğinizle kesinlikle gitmenizi önermediğimiz bir mekan.. Bu akşam köpeğimizi bahçeye bağlamamıza rağmen aldığımız servisin kabalığı nedeni ile asla gidilmeyecekler listesine girmiş bulunuyor..

    • Nuri Tuncel says:

      O konuda kesinlikle haklısınız… Servis köpekli yada köpeksiz çok kötü. Kapıda bir abi var, daha girişte belli ediyor kendini. Ama Robespier pizza muhteşem. Evlere servis yok ama paket servis yapıyorlarmış, galiba en iyisi bu.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: